Transport

1. Omniva pakiautomaat. Kui on tellimus vormistatud ja raha on laekunud Stratos Vaper arvele (või on saadetud meile maksekorraldus) enne 14:00, kaup saadetakse 1-5 päeva jooksul ja jõuab tellija poolt määratud pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel, toimetatakse kaup kohale kahe järgneva tööpäeva jooksul.

2. Omniva postkontor.

Kui on tellimus vormistatud ja raha on laekunud Stratos Vaper arvele (või on saadetud meile maksekorraldus) enne 14:00, kaup saadetakse 1-5 päeva jooksul ja jõuab tellija poolt määratud pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel, toimetatakse kaup kohale kahe järgneva tööpäeva jooksul.

3. Esindus-kontorisse ise järele tulemine. Pärast tellimuse vormistamist võib kaubale järele tulla meie poodi (tingimustel, et raha on arvele laekunud või meile on saadetud maksekorraldus). Kõik vajalikud firma andmed on kättesaadavad SIIN. Maksta saab ka kohapeal.

4. Kohaletoimetamine Tallinna piires. Kui on tellimus vormistatud ja raha on laekunud Stratos Vaper arvele (või on saadetud meile maksekorraldus), tellijaga võtab meie töötaja või kuller ühendust ja lepib kokku kohtumispaik ja aeg. Toimetamine kehtib ainult Tallinna piires.

Tellimuse vormistamine laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel, toimetatakse kohale kahe järgneva tööpäeva jooksul.

5. Itella SmartPost pakiautomaat. Kui on tellimus vormistatud ja raha on laekunud Stratos Vaper arvele (või on saadetud meile maksekorraldus) enne 14:00, kaup saadetakse 1-5 päeva jooksul ja jõuab tellija poolt määratud pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel, toimetatakse kaup kohale kahe järgneva tööpäeva jooksul.

Tellimuse vormistamine laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel, toimetatakse kohale kahe järgneva tööpäeva jooksul.

Kas olete

18+

Selle lehekülje sisu on mõeldud ainult

üle 18-aastastele