VEIPING

Tere, kallis sõber! Käesolevas artiklis me püüame lahtiselt ja ilma liigse reklaamita jutustada sellest, mis on veiping ja cloudchasing. Nende plussidest ja miinustest, arendamisest ja subkultuurist. Me ei räägi põhjalikult esimese e-sigareti ajaloost jms, sest seda saab kergesti leida internetist. Püüame kirjeldada kõike kergemini, oma sõnadega. Nii nagu me näeme seda täna.

Lühidalt, kuidas on üles ehitatud elektrooniline sigaret. Spiraal toitub aku vooluga, aurustub vedelikku, moodustades niiviisi auru, mis näeb välja nagu suits, kuid lahustub kiiresti õhus. Auru sisse hingates, inimene saab efekti, mida saab võrrelda tunnetega tavalise sigareti suitsu sissehingamisega. Ainus erinevus on selles, et tavalise sigareti tõmbega me hingame sisse mürgiseid tubaka ja paberi põlemisjääke, e-sigaretiga aga me hingame auru, mis oluliselt vähem kahjulik meie kopsudesse. Seda fakti on mõttetu eitada, on toimunud juba rohkem kui üks uuring.

Elektrooniliste sigarettide arengu ning lubatavaid võimsuseid suurenedes, inimestel tekib võimalus oluliselt vähendada nikotiini doosi, sest suurte võimude puhul nikotiini tunnetakse tugevamalt ja vedeliku maitse avaneb palju intensiivseim! Täna elektrooniliste sigarettide maailmas ilmus palju erinevaid versioone aku võimsusi ja erinevaid küttekehi (spiraale), mis koostoimel annavad uskumatu suurt kogust tihedat auru. Elektrooniliste sigarettide tööstus areneb uskumatu kiirusega. Peaaegu iga päev ilmub midagi uut – võimsam, funktsionaalsem ja keerulisem tehnilisest seisukohast. Just see meelitab inimesi kogu maailmast liituda uue subkultuuriga!

VEIPING ON MOES

Ja nii, veiping. Täna sõna veiping tähendab midagi suuremat kui lihtsalt tavalise sigareti asendamine . Rohkem kui lihtsalt elektrooniline aurutamine. Täna veiperiteks nimetatakse põhiliselt arenenud inimesi, kelle jaoks sai e-sigarett lemmikasjaks, huvitavaks hobiks ja lõpuks isegi eluviisiks!

Täna veipingu loogilist ajajärku saab õigemini nimetada cloud chasinguks ( pilvede taga ajamine). Paljud, kes on e-sigarette proovinud, ühel või teisel põhjusel keeldusid neid kasutamas: ei sobinud vedeliku maitse, nikotiinisisu kogus, tekkis rike või lihtsalt ei tea, kuidas õigesti kasutada toodet. Aga iga päevaga suureneb entusiastide protsent, kes üha sügavam süvenevad elektroonika, takistuse, pinge, vatti ja voldi uuringutesse. Ja just hiljuti on ilmunud temperatuuri juhtimisrežiim võimastel boksmodidel ja nüüd spiraalid valmistatakse niklist, titaanist ja roostevaba terasest. Seega võib järeldada, et see hobi võimaldab noortel oluliselt tugevdada oma teadmisi füüsikas ja keemias.

MIDA ROHKEM AURU, SEDA PAREM

Rohkem kogenud ja arenenud veiperid on ammu õppinud tegema ja paigaldama neile sobivaid spiraale kodus. Selleks müügil on erilised iseehitatavad otsikud, kuhu need spiraalid paigaldatakse. Samuti nad ise valivad vedelike segusid, millega on võimalik oluliselt vähendada nikotiini doosi , valida eredamat ja rikkamat maitset, kohandada võimu ja temperatuuri sobivalt spiraali vastupanule (oomides) , saades seeläbi uskumatu naudingut ja tohutu suured maitsva auru pilvi! Kui sa oled e-aurumise “teemas”, siis kindlasti oled juba vaadanud internetist need hullusid, kuid vapustavaid videoid inimestest, kes täidavad elektrooniliste sigarettidega uskumatu trikke.

Sagedamini ei ole huvitatud cloudchaserid hingata nikotiini, mistõttu enamik neist kasutavad ilma nikotiini või vähese nikotiini sisaldusega vedelikku. Nende peamine eesmärk – hingata välja võimalikult suuremaid, rikkamaid, paksemaid auru pilvi . Vaatamata sellele, et cloud chasing ongi kõige vaatemängulisem etendus ja kõige hämmastavam veipingu väljendus, me peame meeles pidama, et see tegevus võib olla ohtlik, kui sa ei tea, kuidas käituda. Et teha kõik vajalikud elektroonilise sigareti seaded , siis sul peab olema hea arusaamine kõikidest mõjutavatest elementidest ja füüsilised mõisted, nagu patareid, atomiseerijad, oomid, vatid ja voldid … Seetõttu on oluline meeles pidada, et cloud chasing ei ole mõeldud algajatele! Kui sa tõesti tahad saada cloudchaseriks, siis tuleb uurida järgmisi 8 punkti:

 1. Aku (patarei) kestvus : uuri oma akude võimu ja tootlikkust koos atomiseerijaga “sub-oomi” režiimis. Kui te kerite spiraali, mis koormab üle akut, võib esineda tõsiseid probleeme (sulamine, põletus jne). Soovitatav suure voolu aku 20A kuni 30A ja rohkem.
 2. Ülepuhumine: vali maksimaalne õhu ava, et toota rohkem auru. Reguleerige õhuvoolu, vastavalt oma isiklike eelistuste ja vajadustega.
 3. Vedeliku tüüp: VG (taimne glütseriin) – parim valik, kui te soovite palju auru. See vedelik on paksem, rikkam ja on magusa maitsega võrreldes PG (propüleenglükooliga). AD (destilleeritud vesi). Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada vedelikku baasil 80% VG – 20% PG.
 4. Modi tüüp: paljud kogenud cloud chaserid kohanevad e-sigaretti seadeid individuaalselt. Ventilatsiooni aukude ja mehaaniliste modidega tuleb käituda äärmise ettevaatusega. Soovitame igasugust varivolti 20A ja suurem või mehaanilist modi.
 5. RDA (teenindavate atomiseerijate) tüüp : on väga oluline valida õiget teenindavat atomiseerijat cloudchasingi jaoks.
  Siin on põhilised RDA nõuded :
  A. Suured ventilatsiooni augud
  B. Spiraal nelja rulliga
  C. Ideaalsed liitekohad ja keere
 6. Sissehingamise ja väljahingamise tehnika: võtke huultesse drip-tip (huulik), kuid mitte kõvasti, vaid nii, et saate vabalt hingata sisse pisut õhku ja siis pursata auruvulkaani! Samuti saate vaadata videot cloud chasingistja järgida mõningaid selles küsimuses ekspertide nõuandeid.
 7.  Spiraaalid: see on aga võtmehetk. Kerige spiraal sub-oomi peale väga väga hoolikalt ja veenduge, et spiraali takistus on akutoite ohutusnõude normide mõistlikes raamides. Selle punkti eiramine võib kahjustada teie seadet või mis veel hullem, põhjustada süttimist . Et arvutada mikrokoili, soovitame kasutada kalkulaatorit.
 8. Traat: kantaali optimaalne suurus, mida kasutatavad cloud chaserid varieerub 0.18-0.6 mm. Soovitatav kantaal A1. Läbimõõtu saate valida juhendi abiga.

KVALITEETSE E-VEDELIKU
VALIK ON VÄGA OLULINE

Proovides säästa vedeliku ostmisel, saab osta madala kvaliteediga toodet, mis võib põhjustada igasuguseid kõrvalmõjusid. Aga kui palju on asjaolusid, millega on vaja nõustuda. Täna teadlaste andmetel me teame, et tavaline sigaret sisaldab 42 ohtlikku ühendit. KVALITEETSES elektrooniliste sigarettide vedelikus on 3-4 lisandit: see on propüleenglükool, glütseriin, lõhnalisandid ja valikuliselt nikotiin. Nende ainete ohust ja kasust te saate lugeda Wikipedias. Ometi ei ole vaja unustada ka seda, et mõnedel inimestel võivad olla allergilised reaktsioonid ja nad on vastunäidustatud rasedatele.

Veiping ja cloud-chasing – on palju vähem kahjulik kui tavaline suitsetamine, samuti sotsiaalselt enam vastuvõetav

Isiklikust kogemusest, saame ka lisada kommentaare, mis pidevalt jätavad meie kliendid. Kadunu hingeldus, kuiv kurk, lima, ja need, kes teevad sporti, väidavad, et nende tulemused on oluliselt paranenud. Võimsuste suurenemise ja spiraali vastupanu vähendamise eest nad oluliselt vähendasid nikotiini tarbimist või isegi lähevad nulli nikotiini sisu peale. Ja siis tuleb märkida, et suur osa loobub suitsetamisest täielikult ja igavesti!

Kas olete

18+

Selle lehekülje sisu on mõeldud ainult

üle 18-aastastele